Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме

КАНИКУЛЫ

Дата: 27 октября в 07:08, Обновлено 27 октября в 07:09

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

             Казак В. А.

План-расклад мерапрыемстваў з вучнямі

ДУА “Верасніцкая сярэдняя школа”

на восенькіх канікулах 2018/2019 н.г.

Дата

Час

Мерапрыемства

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказны

29.10.

2018

10.00 – 11.00

Спаборніцтвы па футболу

Спартыўная зала

5 – 9 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 11.45

Спаборніцтвы па падцягванню на перакладзіне

Спартыўная зала

10 клас

Кудласевіч А. А.

12.00 – 13.00

Выстава-конкурс дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў “Калядная зорка”

(падрыхтоўка работ на конкурс)

К-т педагога-арганізатара

3 – 11 класы

Педагог-арганізатар Каралец А. М.

30.10.

2018

10.00 – 11.00

Спартландыя

Спартыўная зала

1 – 4 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

10.00 – 11.00

Дзень добрых спраў

9 клас

Тачыла Н. Ф.

11.00 – 12.00

Віктарына “Калейдаскоп”

К-т 2 класа

1 – 4 класы

Жорава Н. А.

11.00 – 12.00

“Дзень творчасці”

ІІ паверх, стары корпус

5 – 8 класы

Балбуцкая С. М.

Комар Т. А.

Вашкова Н. Ф.

Артюховіч С. В.

31.10.

2018

10.00 – 11.00

Рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 12.00

Віктарына па казкам

К-т 1 класа

1 – 4 класы

Жылан Н. Ф.

11.00 – 12.00

Дзень спорту. Спартландыя

Спартландыя

5 – 8 класы

Балбуцкая С. М.

Комар Т. А.

Вашкова Н. Ф.

Артюховіч С. В.

12.00 – 13.00

Конкурс малюнкаў “Прыгажуня - восень”

К-т педагога-арганізатара

1 - 4 класы

Педагог-арганізатар Каралец А. М.

01.11.

2018

10.00 – 11.00

Спаборніцтвы па шашкам і шахматам

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 12.00

Віктарына “Мір казак”

К-т рускай мовы

5 – 8 класы

Балбуцкая С. М.

Комар Т. А.

Вашкова Н. Ф.

Артюховіч С. В.

11.00 – 11.45

Выхаваўчая гадзіна “Люблю парадак і чысціню”

К-т фізікі

10 клас

Кудласевіч А. А.

11.00 – 13.00

Акцыя дабрачыннасці “Тыдзень добрых спраў”

аг. Верасніца

11 клас

Гардзейчык Г. А.

02.11.

2018

10.00 – 11.00

Рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 12.00

Інтэрактыўная гульня “Залатая восень з азарніцай Машай”

К-т 3 класа

1 – 4 класы

Бічка С. М.

03.11.

2018

10.00 – 11.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Футбол”

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 11.45

Бяседа “Скажы НЕ табаку”

К-т фізікі

10 клас

Кудласевіч А. А.

11.00 – 12.00

Віктарына

«Беларускія матывы»

К-т педагога-арганізатара

5 - 8 класы

Педагог-арганізатар Каралец А. М.

05.11.

2018

10.00 – 11.00

Спаборнітцвы па валейболу

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 12.00

Конкурс загадак

К-т 2 класа

1 – 4 класы

Жорава Н. А.

06.11.

2018

10.00 – 11.00

Рухомыя спартыўныя гульні

Спартыўная зала

1 – 11 класы

Бічка Ф. У.

Струк І. У.

11.00 – 12.00

Віктарына “У гасцях у казкі”

К-т 3 класа

1 – 4 класы

Бічка С. М.

Намеснік дырэктара па ВР                                        Самцова Т. У.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.